HirschmannNowości Produktowe

 
 

Niezarządzalne switche SPIDER III Premium Line w wersji 16 i 26 portowej!

Niezawodne przesyłanie dużych ilości danych na dowolną odległość dzięki rodzinie przełączników przemysłowych SPIDER III. Urządzenia te wspierają technologię "plug and play", aby umożliwić szybką instalację i uruchomienie. Niezależnie czy potrzebujesz opłacalnego switcha typu entry-level, czy może czegoś bardziej zaawansowanego, produkty SPIDER III Premium Line spełnią wygórowane wymagania Twojej sieci. Seria SPIDER III Premium Line oferuje korzyści płynące ze switchy niezarządzalnych, jak również posiada cechy pozwalające na użycie ich w jakimkolwiek środowisku przemysłowym.

Czytaj więcej...

TSN – Time Sensitive Networking

Zapewnienie minimalnego czasu opóźnienia (latencji) jest podstawowym wymaganiem transmisji danych w aplikacjach czasu rzeczywistego, które obejmują m.in. sieci energetyczne, transmisyjne i dystrybucyjne czy przemysł transportowy. Wykorzystują one technologie komunikacyjne, takie jak EtherCAT, PROFINET IRT lub SERCOS III, które są często niekompatybilne ze sobą. Tu zastosowanie ma Time Sensitive Networking – nowa technologia, która oferuje zupełnie nowy poziom determinizmu w standardach IEEE 802.1 i IEEE 802.3 sieci Ethernetowych.

Czytaj więcej...

Przemysłowy punkt dostępowy BAT867-R

Zapewnij szybką transmisję danych w ciężkich warunkach przemysłowych – do 867 Mb/s przy użyciu opłacalnego i wydajnego bezprzewodowego punktu dostępowego do sieci WLAN. Hirschmann BAT867-R obsługuje prędkości transmisji danych zgodne ze standardem IEEE 802.11ac, co czyni go najszybszym urządzeniem bezprzewodowym w portfolio firmy Belden. Dzięki swoim innowacyjnym funkcjom, kompaktowej wielkości i solidnej konstrukcji, urządzenie to pomaga zwiększyć skuteczność i wydajność sieci przemysłowych.

Czytaj więcej...

Router przemysłowy OWL LTE M12

Zapewnij szybką łączność bezprzewodową oraz dostęp do Internetu przy zmieniających się warunkach otoczenia, występujących w zastosowaniach kolejowych i transporcie publicznym. OWL LTE M12 to nowoczesny router o bogatym zestawie funkcji, który spełni Twoje oczekiwania dzięki użyciu najnowszych technologii komórkowych i funkcji GPS. Urządzenie to jest idealne do każdego zastosowania, gdzie szybki i niezawodny dostęp zdalny jest niezbędny, pomimo narażenia na trudne warunki przemysłowe.

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności