HirschmannNowości Produktowe

 
 

Switch BOBCAT od Hirschmann

Dzisiejsze wysoce wydajne procesy korzystają z Industrial Internet of Things (IIoT), łącząc urządzenia za pośrednictwem scentralizowanej, lokalnej chmury. Przełącznik Hirschmann BOBCAT jest pierwszym w swoim rodzaju, który umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym przy użyciu TSN. Aplikacje przemysłowe wymagają takiej możliwości maksymalizacji wydajności i bezpieczeństwa, szczególnie w trudnych warunkach.

Czytaj więcej...

Dioda Rail Data od Hirschmann

W sieciach Ethernet bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie, co sprawia, że nowa dioda Rail Data firmy Hirschmann jest atutem dla firm przemysłowych, które uzyskują dostęp do publicznego Internetu w celu otrzymywania kluczowych danych diagnostycznych. Umożliwia ona stały monitoring sieci Ethernet i eliminuje możliwość intruzów, aby uzyskać dostęp do sieci sterowania. To jednokierunkowe urządzenie sieciowe zapewnia niezawodną ochronę sieci Ethernet przed zagrożeniami cybernetycznymi i monitorowanie ruchu wychodzącego w celu zagwarantowania bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Switche szkieletowe DRAGON MACH4000 warstwy 3

Gęstość danych rośnie gwałtownie, a przemysłowe sieci szkieletowe potrzebują większych przepustowości, aby efektywnie przenosić duże dane sieciowe z poziomu podstawowego do sterowni. Seria DRAGON MACH4000 firmy Hirschmann zapewnia wysoką gęstość portów w modułowej konstrukcji z najlepszym w swojej klasie systemem operacyjnym HiOS, aby umożliwić inżynierom sprostanie rosnącym wymaganiom w zakresie danych bez naruszania bezpieczeństwa sieci. Dzięki zaawansowanym funkcjom sprzętowym i programowym, w tym maksymalnie 4 portom, które można skonfigurować dla 2,5 GE lub 10 GE, redundantnym źródłom zasilania i różnym nowym interfejsom, DRAGON MACH4000 wyposaża inżynierów do obsługi bieżących i przyszłych potrzeb związanych z przepustowością, bez ograniczania dostępności lub wydajność.

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności