HirschmannNowości Produktowe

 
 

Dioda Rail Data od Hirschmann

W sieciach Ethernet bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie, co sprawia, że nowa dioda Rail Data firmy Hirschmann jest atutem dla firm przemysłowych, które uzyskują dostęp do publicznego Internetu w celu otrzymywania kluczowych danych diagnostycznych. Umożliwia ona stały monitoring sieci Ethernet i eliminuje możliwość intruzów, aby uzyskać dostęp do sieci sterowania. To jednokierunkowe urządzenie sieciowe zapewnia niezawodną ochronę sieci Ethernet przed zagrożeniami cybernetycznymi i monitorowanie ruchu wychodzącego w celu zagwarantowania bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Switche szkieletowe DRAGON MACH4000 warstwy 3

Gęstość danych rośnie gwałtownie, a przemysłowe sieci szkieletowe potrzebują większych przepustowości, aby efektywnie przenosić duże dane sieciowe z poziomu podstawowego do sterowni. Seria DRAGON MACH4000 firmy Hirschmann zapewnia wysoką gęstość portów w modułowej konstrukcji z najlepszym w swojej klasie systemem operacyjnym HiOS, aby umożliwić inżynierom sprostanie rosnącym wymaganiom w zakresie danych bez naruszania bezpieczeństwa sieci. Dzięki zaawansowanym funkcjom sprzętowym i programowym, w tym maksymalnie 4 portom, które można skonfigurować dla 2,5 GE lub 10 GE, redundantnym źródłom zasilania i różnym nowym interfejsom, DRAGON MACH4000 wyposaża inżynierów do obsługi bieżących i przyszłych potrzeb związanych z przepustowością, bez ograniczania dostępności lub wydajność.

Czytaj więcej...

eBook - "TSN for Dummies"

Bądź gotowy na przyszłościowe deterministyczne przekazywanie danych! Ewolucja Ethernetu ustąpiła miejsca nowemu rozwojowi technologii, tzw. Time Sensitive Networking (TSN). Jednym z kluczowych aspektów TSN jest zdolność do zunifikowania sieci w celu poprawy kosztów i wydajności.

Czytaj więcej...

GarretCom Power Clip

Sprzęt w sieciach o znaczeniu krytycznym często opiera się na pojedynczym źródle mocy bez redundancji, co naraża je na przestoje. Dzięki GarrettCom Power Clip możesz teraz z łatwością zapewnić redundantną moc i nieprzerwaną pracę dla starszych urządzeń i nowych instalacji. Te kompaktowe i niedrogie terminale do instalacji na poziomie podstawowym oferują dwa źródła zasilania i maksymalnie cztery wyjścia mocy do czterech oddzielnych urządzeń. Zaprojektowano je również do pracy w trudnych warunkach, w tym w temperaturach od -40°C do 85°C, a także zapewniania odporności na zabrudzenia, kurz i inne zanieczyszczenia.

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności