Lumberg AutomationNowości Produktowe

 
 

LioN-Power uDCU w wersji 16DIO

LioN-Power μDCU jest pierwszym urządzeniem, które łączy w sobie zalety konektora I/O oraz sterownika programowalnego (PLC). Jednostki sterujące DCU są modułami I/O o stopniu ochrony IP67, które wyposażone są w zintegrowaną funkcjonalność sterownika programowalnego. Wykonują one różnego rodzaju funkcje - od prostych operacji logicznych, po bardziej złożone zadania z kontrolą bezpośrednio na module - mieszcząc tym samym całą automatyzację w jednym kompaktowym urządzeniu.

Czytaj więcej...

Złącza M12 Hybrid

Do tej pory przesyłanie danych i zasilanie urządzeń wiązało się z użyciem dwóch oddzielnych przewodów. Złącza hybrydowe M12 rewolucjonizują łączność dzięki jednemu interfejsowi, który jednocześnie zapewnia zasilanie do 2x6A i przesył danych z prędkością do 100 Mbit/s. Niewielki rozmiar i lekka waga złącz hybrydowych M12 ułatwia instalację i konserwację, a koncepcja ekranowania o wysokiej wydajności zapewnia większą niezawodność transmisji danych. Są przystosowane do pracy w trudnych warunkach, w tym narażenia na naprężenia mechaniczne, takie jak wstrząsy i wibracje oraz działanie w wysokociśnieniowych procesach. Zapewniają stopień ochrony IP69K oraz zgodność z normą IEC 61076-2-113 (kodowanie Y).

Czytaj więcej...

LioN-Power Hybrid I/O - Automatyzacja w jednym kablu

Zwiększ wydajność sieci i transmisję danych poprzez jeden hybrydowy moduł, jednocześnie oszczędzając przestrzeń. Hybrydowe rozwiązanie łączy przemysłowe protokoły Ethernetowe i zasilanie w pojedynczym 8-biegunowym kablu. Moduły I/O LioN-Power Hybrid w połączeniu z technologią kodowania hybrydowego Y-M12 zmniejszają liczbę wymaganych kabli, ułatwiając instalację i wymianę modułów w czasie. Jest to pierwszy na świecie moduł, który zapewnia obsługę wielu protokołów w połączeniu z technologią hybrydową M12. W rezultacie zapewnia znaczne oszczędności czasu i obniżone koszty materiałów.

Czytaj więcej...

LioN-Power Field Level PLC (μDCU) - Automatyzacja w jednym urządzeniu

LioN-Power μDCU (µ = micro) jest pierwszym urządzeniem, które łączy w sobie zalety konektora I/O oraz sterownika programowalnego (PLC). Jednostki sterujące DCUs są modułami I/O o stopniu ochrony IP67, które wyposażone są w zintegrowaną funkcjonalność sterownika programowalnego (PLC). Wykonują one różnego rodzaju funkcje - od prostych operacji logicznych, po bardziej złożone zadania z kontrolą bezpośrednio na module - mieszcząc tym samym całą automatyzację w jednym kompaktowym urządzeniu.

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności