Lumberg AutomationNowości Produktowe

 
 
 

LioN-Power uDCU w wersji 16DIO

LioN-Power μDCU jest pierwszym urządzeniem, które łączy w sobie zalety konektora I/O oraz sterownika programowalnego (PLC). Jednostki sterujące DCU są modułami I/O o stopniu ochrony IP67, które wyposażone są w zintegrowaną funkcjonalność sterownika programowalnego. Wykonują one różnego rodzaju funkcje - od prostych operacji logicznych, po bardziej złożone zadania z kontrolą bezpośrednio na module - mieszcząc tym samym całą automatyzację w jednym kompaktowym urządzeniu.

Moduły μDCU pozwalają na niezależne kontrolowanie aplikacji, posiadają funkcję timera, licznika oraz więcej. Dodatkowo są one w stanie wymieniać dane ze sterownikami nadrzędnymi. Moduły kontorolne μDCU dzięki funcji "plug and play" oznaczają zarówno intuicyjną instalację jak i szybką konfiguracje. Ich głowne zalety opierają się na:

  • Innowacyjności - Pierwsze na świecie programowalne moduły kontrolne I/O M12, które zapewniają wsparcie technologi multiprotocol.

  • Wysoka Elastyczność - Moduły μDCU mogą być wykorzystane jako slave I/O do centralnego sterownika, jako samodzielny kontroler lub w trybie mieszanym DCU w połączeniu z PLC.

  • Możliwość Transformacji - Maszyny typu Fieldbus po umieszzcze modułu μDCU w środku, stają się natychmiast po gotowe na połączenia typu Ethernet.

Moduły μDCU z serii LioN-Power umożliwiają łatwą obsługę wiele aplikacji automatyki przemysłowej w trypie DCU. Przykładem takie zastosowania może być np. sortowanie elementów na przenośniku taśmowym - bez sterownika PLC wyższego poziomu. Co więcej, kompaktowe moduły μDCU mogą być rownież wykorzystane w celu dodania funkcji IP ready do istniejących maszyn magistrali. Wszystko to, sprowadza się do stwierdzenia, że moduły μDCU są idelane dla Ciebie, jeśli nie chcesz przechodzić bez żmudny i kosztowny proces kompletnego przeprojektowania celem zapewnienia sobie najnowocześniejszych możliwości technicznych.


LioN-Power μDCU        
angielski


Nie znalazłeś produktu, którego szukasz ? Potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z nami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności