AdvantechNowości Produktowe

 
 

Wpływ unijnego mechanizmu Carbon Border Adjustment (CBAM) na inteligentną produkcję.

Zmiany klimatyczne to globalny problem, który wynika z emisji dwutlenku węgla (lub nazywany jest emisją gazów cieplarnianych) i prowadzi do wzrostu temperatury i niedoboru zasobów, które zagrażają naszemu codziennemu życiu. W ciągu ostatnich kilku lat Organizacja Narodów Zjednoczonych organizowała coroczną konferencję, na której omawiano te pilne kwestie i próbowano znaleźć rozwiązanie.


Czytaj więcej...

ADVANTECH UAKTUALNIA PRZEMYSŁOWE PŁYTY GŁÓWNE I SYSTEMY IPC O PROCESORY INTEL® CORE™ 12. GENERACJI

Czerwiec, 2022, Taipei, Tajwan - Advantech, wiodący globalny dostawca inteligentnych systemów i przemysłowych komputerów edge, z przyjemnością ogłasza falę modernizacji w 2022 roku. Szeroki zakres jego platform, w tym przemysłowe płyty główne ATX, przemysłowe płyty serwerowe ATX/MicroATX oraz pełnowymiarowe komputery jednopłytkowe (SBC) PICMG 1.3, zostaną uaktualnione do najnowszych specyfikacji procesorów i chipsetów.


Czytaj więcej...

Komputery panelowe Advantech oraz HMI

Do zastosowań w przemyśle I energetyce często wykorzystywane są HMI oraz komputery panelowe z dotykowym ekranem. Specjalna szczelna konstrukcja oraz bezwentylatorowe chłodzenie pozwala na zapewnienie ciągłości działania w niekorzystnych środowiskach. Wygodna konstrukcja oraz dotykowy ekran wykonany w technologii pojemnościowej lub rezystancyjnej pozwala na obsługę aplikacji przez operatorów. Dwa porty Ethernet oraz dostępność wielu portów I/O również portów szeregowych RS-232/422/485 umożliwia integrację z układami sterowania.


Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności