AdvantechNowości Produktowe

 
 

Komputery panelowe Advantech oraz HMI

Do zastosowań w przemyśle I energetyce często wykorzystywane są HMI oraz komputery panelowe z dotykowym ekranem. Specjalna szczelna konstrukcja oraz bezwentylatorowe chłodzenie pozwala na zapewnienie ciągłości działania w niekorzystnych środowiskach. Wygodna konstrukcja oraz dotykowy ekran wykonany w technologii pojemnościowej lub rezystancyjnej pozwala na obsługę aplikacji przez operatorów. Dwa porty Ethernet oraz dostępność wielu portów I/O również portów szeregowych RS-232/422/485 umożliwia integrację z układami sterowania.


Czytaj więcej...

Komputery przemysłowe dla energetyki

Komputery serii ECU-4784 posiadają certyfikacje TUV IEC 61850-3 i IEEE 1613, mogą one zapewnić wysoką niezawodność i stabilność dla globalnej automatyki energetycznej. Wykonane w technologii pasywnego chłodzenia, solidna konstrukcja, wysoka wydajność CPU, elastyczne rozszerzenie, bogate interfejsy komunikacyjne i inteligentne funkcje. ECU-4784 polecane są do inteligentnych podstacji energetycznych gdzie panują trudne warunki.


Czytaj więcej...

Gatewaye serii ECU dla zastosowania w energetyce

Wykorzystując ogromne możliwości Przemysłowego IoT producenci sprzętu, właściciele fabryk i inwestorzy inteligentnych miast poszukują rozwiązań, które pomogą im wykorzystać potężne możliwości analityki danych w celu podniesienia poziomu usług i zmniejszenia kosztów operacyjnych.


Czytaj więcej...

Akwizycja danych z urządzeń i sensorów

Advantech dostarcza wiele rozwiązań do akwizycji danych. Najbardziej popularne to moduły ADAM posiadające wsparcie dla standardów Modbus RTU i TCP jak również Profinet i Ethernet /IP. Komunikacja odbywa się z wykorzystaniem Ethernet i RS-485. Moduł ADAM serii 6300 obsługuje również OPC UA. Do ciekawych rozwiązań modułowych zaliczają się również produkty serii ADAM-3600 oraz ADAM-5000.
Link do produktu


Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności