HirschmannNowości Produktowe

 
 
 

Switche zarządzalne nowej generacji BOBCAT

Wraz ze wzrostem przepustowości i liczby podłączanych urządzeń producenci muszą zmaksymalizować wydajność i bezpieczeństwo - zajmując przy tym mniej miejsca. Przełącznik zarządzalny BOBCAT firmy Hirschmann, w tym warianty o dużej liczbie portów, oferuje większą elastyczność i interoperacyjność, co upraszcza konserwację i zapewnia przyszłościowe funkcjonowanie sieci.

Czytaj więcej...

NOWY OCTOPUS 8TX-EEC-M

Hirschmann wprowadza nowy przełącznik zarządzalny OCTOPUS 8TX-EEC-M, umożliwiający ekonomiczne rozwiązania sieciowe w trudnych warunkach przemysłowych. Montaż bez szafy oraz odporna na wibracje i wodoodporna konstrukcja w obudowie IP67 zapewniają niezawodność sieci nawet w ekstremalnych warunkach oraz oszczędność miejsca. Dostępne są dwa poziomy oprogramowania, zapewniające najnowsze funkcje zarządzania, diagnostyki, bezpieczeństwa i redundancji.

Czytaj więcej...

FULL GIGABIT OCTOPUS OS40

Switche zarządzalne Hirschmann Full Gigabit OCTOPUS OS40 zamknięte są w wytrzymałej obudowie o klasie ochrony IP67, zmniejszając przestrzeń na okablowanie, jednocześnie zwiększając przepustowość.

Dzięki możliwości konfiguracji OCTOPUS może być wyposażony w 8, 16 lub 24 porty, dopasowując się w ten sposób do potrzeb klienta. W połączeniu z zaawansowanymi mechanizmami redundancji i stopniem ochrony IP67, inżynierowie mogą teraz zapewnić szybkie, pewne połączenie niezależnie od niesprzyjających warunków otoczenia.

Czytaj więcej...

BAT-C2 – Przemysłowy AP/Klient sieci WLAN

Kompaktowa konstrukcja i niska waga BAT-C2 są niespotykane w tej klasie wytrzymałych przemysłowych urządzeń WLAN. Urządzenie zoptymalizowane jest do integracji z urządzeniami mobilnymi lub stacjonarnymi.

Podczas wykorzystywania jako klient mobilny zapewnia szybki roaming oraz funkcje bezpieczeństwa. W przypadku używania stacjonarnego umożliwia łatwą integrację i automatyczne sterowanie funkcjonalnością AccessPoint w celu zapewnienia dostępu bezprzewodowego lokalnie np. wokół maszyny.

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności