O FirmieNasza historia sukcesu

 
 
 

pf electronic

Nasza firma stworzona jest przez ludzi z pasją, która umożliwia nam wyjątkowe podejście do klienta gwarantujące troskę o jego potrzeby i wymagania. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem lub posiadamy w sprzedaży produkty renomowanych firm. Wysoka jakość i trwałość naszych produktów to cechy, które zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Korzystanie z innowacyjnych technologii oraz stale poszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego produktu.

Stali Klienci

Dla stałych klientów proponujemy umowę w zakresie kompletacji dostaw elementów automatyki przemysłowej. Umowa ta daje Państwu szereg wymiernych korzyści:

  • wydłużenie terminu płatności
  • konkurencyjną cenę
  • krótkie terminy dostaw
  • magazyn podzespołów w Katowicach (dostawa w ciągu 24 godzin)
  • fachowa pomoc i doradztwo przy rozwiązywaniu problemów technicznych

Misja

Misją firmy jest prezentacja dostępnych na naszym rynku rozwiązań technicznych i doradztwo w celu dokonania optymalnego wyboru produktu. Jak wynika z przeprowadzonej analizy rynku znaczna część klientów żąda zintegrowanych rozwiązań nie chcąc negocjować z wieloma dostawcami. Skłoniło nas to do zaoferowania kompleksowych rozwiązań w dziedzinie automatyki przemysłowej. Oferujemy wyższą jakość i staramy się wyprzedzać naszą konkurencje.


Współpraca

Mamy nadzieję, że wysokie kwalifikacje kadry inżynierskiej w połączeniu z nowoczesną logistyką i zarządzaniem firmą skłonią Państwa do współpracy z nami.

pf electronic sp. z o.o.
ul. Konarskiego 18C
44-100 Gliwice
NIP 634-23-96-659
REGON 276904785

Sąd Rejonowy w Katowicach
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000046753
Kapitał zakładowy
127 500,00 PLN

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności