HirschmannNowości Produktowe

 
 
 

Stawiaj czoła dzisiejszym wymogom szybkiej transmisji danych i przygotuj się na przyszły wzrost przepustowości z przełącznikiem Hirschmann MSP 40. Switch MSP 40 pozwala na ultra szybką komunikację. Konstrukcja urządzenia jest elastyczna i modułowa, dzięki czemu istnieje możliwość uaktualnienia urządzenia do 10 portów Gigabit w przyszłości. Do zastosowań w aplikacjach o dużej mocy, takich jak kamery pan-tilt-zoom, dostępny jest również nowy moduł PoE+, który dostarcza dodatkowe 120 watów mocy.

Najważniejsze cechy produktu to m.in.:

Elastyczna Konstrukcja

  • Odpowiedź na rosnące zapotrzebowania- aż do 28 portów Gigabit. Wszystkie porty/moduły wykonane są w technologii hot swap co umożliwia dokonywanie zmian bez kosztownych przestojów.

Wysoka Wydajność

  • Wybierz do 4 portów 2.5 Gigabit Ethernet (GE) i łatwo uaktualnij do 10 portów Gigabit w przyszłości.

Więcej Mocy

  • Moduł MSP Power over Ethernet Plus (PoE+) oferuje 120 watów więcej mocy na moduł, zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Przełącznik Hirschmann MSP40 dołącza do szybko rosnącej rodziny MSP, aby zaoferować pełną modułowość i różne opcje konfiguracji wysokiej prędkości portów. To jedno urządzenie od firmy Hirschmann, daje dostęp do znacznie większej liczby portów Gigabit niż jakiekolwiek inny modułowy przełącznik kompaktowy dostępny obecnie na rynku.


Przełącznik MSP40 Full Gigabit Layer 3        
angielski


Nie znalazłeś produktu, którego szukasz ? Potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z nami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności