HohnerNowości Produktowe

 
 
 

Indywidualna Konfiguracja Enkoderów Hohner

Hohner Automation wyróżnia się w dostarczaniu elastycznych rozwiązań w zadziwiająco krótkim czasie, współpracując z naszymi klientami w celu zaoferowania rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Nasze szerokie doświadczenie oraz wiedza z zakresu mechaniki, elektroniki i optyki pozwalają nam dostosować enkoder do potrzeb i zastosowań każdego klienta, nawet w przypadku małych serii lub próbek, bez dodatkowych kosztów.

Czytaj więcej...

Nieskończone możliwości z enkoderami analogowymi Hohnera

Elastyczność spotyka się z prostotą w odnowionej ofercie enkoderów analogowych firmy Hohner. Nie ma potrzeby stosowania drogich i zbyt skomplikowanych enkoderów absolutnych. Nowe serie e24 i e58 firmy Hohner dostępne są w szerokiej gamie modeli, zarówno jedno- jak i wieloobrotowych, o rozdzielczości do 16 bitów. Ponadto możemy je znaleźć w wersjach z wałem pełnym, ślepym drążonym i przelotowym. Najlepiej dopasowane rozwiązanie do Twojej aplikacji, pod względem konstrukcji, funkcjonalności i łatwości obsługi.

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności