IPF ElectronicNowości Produktowe

 
 
 

Są dokładnie tym, czego potrzebujemy!

Firma ipf electronic rozszerzyła swoje bogate portfolio optycznych czujników dyfuzyjnych o serię 23. Obejmuje ona model OT230320 z widzialnym światłem czerwonym oraz dwa warianty PT230320 i PT230020 ze światłem laserowym. Czujnik dyfuzyjno-refleksyjny OT230320 ma znaczny zasięg detekcji do 1,2 m i działa z tłumieniem tła (triangulacją), umożliwiając niezawodne wykrywanie obiektów niezależnie od stopnia odbicia.
Czytaj więcej...

CZUJNIKI KOLORU JAKO SAMOUCZĄCE SIĘ CZUJNIKI KONTRASTU!

Czujniki koloru serii OF50, OF51 i OF65 od lat stanowią stały i sprawdzony element w ofercie firmy ipf electronic. Istotnymi cechami są bardzo szerokie możliwości parametryzacji i diagnostyki za pomocą bezpłatnego oprogramowania oraz mnogość funkcji umożliwiających indywidualne dopasowanie do danego zastosowania klienta.
Czytaj więcej...

Monitoring energii - prosty, elastyczny, ekonomiczny, skalowalny

Nowe rozwiązania od ipf electronic bez wysokich kosztów inwestycji początkowych i kosztów późniejszych. Przy cenach energii wahających się na stale wysokim poziomie, przedsiębiorstwa muszą nadal zajmować się złożonym problemem oszczędności kosztów energii. Jeśli chce się trwale obniżyć koszty energii, trzeba najpierw wiedzieć, gdzie leżą przyczyny niepotrzebnie wysokiego zużycia. Proste pytanie brzmi zatem: Jak można w możliwie najprostszy sposób i bez wysokich kosztów początkowych i następczych wdrożyć efektywny monitoring energii? Dzięki bramkom BY000002 i BY000003 firma ipf electronic ma teraz przekonującą odpowiedź na to pytanie.
Czytaj więcej...

Nowe Lampy LED

Zalety lamp LED w porównaniu z konwencjonalnymi systemami oświetleniowymi są dobrze znane, są one ekonomiczne, kompaktowe, trwałe i niedrogie. Ponadto lampy LED firmy ipf są dostosowane do specjalnych wymagań w środowisku przemysłowym, na przykład poprzez szczelność, wytrzymałość lub standardowe połączenia. Stosuje się je do oświetlania miejsc pracy, stanowisk testowych lub maszynowni. Ponadto dostępne są dowolnie konfigurowane lampy sygnalizacyjne LED do wyświetlania statusów maszyn i systemów.
Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności