Lumberg AutomationNowości Produktowe

 
 
 

LioN-X - Nowe urządzenia z rodziny LioN-Power

Nowa, innowacyjna oferta LioN-X, oparta na odnoszącej sukcesy rodzinie produktów LioN-Power, łączy mastery IO-Link z modułami I/O z zupełnie nowymi cechami, takimi jak OPC UA, Security i do 2A prądu wyjściowego na port.

LioN-X IO-Link Masters daje producentom nowy sposób optymalizacji procesów produkcyjnych i poprawy wydajności dzięki zaawansowanej łączności maszynowej i gromadzeniu danych.

Czytaj więcej...

Nowe mastery i koncentratory LioN-Power IO-Link

Lumberg Automation wprowadza dwie dodatkowe linie produktów do swojej kompleksowej oferty LioN-Power IO-Link System. Mastery i koncentratory IO-Link z obsługą EEC są specjalnie zaprojektowane do pracy w niskich temperaturach do -40 °C.

Nowa linia PX0 obejmuje wstępnie skonfigurowane koncentratory IO-Link, co znacznie zmniejsza nakłady związane z wdrażaniem i konserwacją.

Czytaj więcej...

LioN-Power uDCU w wersji 16DIO

LioN-Power μDCU jest pierwszym urządzeniem, które łączy w sobie zalety konektora I/O oraz sterownika programowalnego (PLC). Jednostki sterujące DCU są modułami I/O o stopniu ochrony IP67, które wyposażone są w zintegrowaną funkcjonalność sterownika programowalnego. Wykonują one różnego rodzaju funkcje - od prostych operacji logicznych, po bardziej złożone zadania z kontrolą bezpośrednio na module - mieszcząc tym samym całą automatyzację w jednym kompaktowym urządzeniu.

Czytaj więcej...

Złącza M12 Hybrid

Do tej pory przesyłanie danych i zasilanie urządzeń wiązało się z użyciem dwóch oddzielnych przewodów. Złącza hybrydowe M12 rewolucjonizują łączność dzięki jednemu interfejsowi, który jednocześnie zapewnia zasilanie do 2x6A i przesył danych z prędkością do 100 Mbit/s. Niewielki rozmiar i lekka waga złącz hybrydowych M12 ułatwia instalację i konserwację, a koncepcja ekranowania o wysokiej wydajności zapewnia większą niezawodność transmisji danych. Są przystosowane do pracy w trudnych warunkach, w tym narażenia na naprężenia mechaniczne, takie jak wstrząsy i wibracje oraz działanie w wysokociśnieniowych procesach. Zapewniają stopień ochrony IP69K oraz zgodność z normą IEC 61076-2-113 (kodowanie Y).

Czytaj więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności