Przetwarzanie danych osobowych dla Klientów

Przetwarzanie danych osobowych

Podczas składania zamówienia na produkty w pf electronic Sp. z o.o.klient jest rejestrowany w bazie danych. Baza danych klientów zawiera dane kontaktowe podane przez klientów oraz informacje o złożonych zamówieniach. Dane osobowe są wykorzystywane w celu zarządzania usługami / dostawami, w celach informacyjnych, na potrzeby marketingu produktów i usług pf electronic Sp. z o.o., profilowania (tj. analizy klientów służącej optymalizacji komunikacji) oraz procesów statystycznych, ewaluacyjnych i zapewnienia najwyższej jakości obsługi. By zostać klientem pf electronic Sp. z o.o., należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Preferowanym trybem komunikacji z klientami pf electronic Sp. z o.o.jest poczta elektroniczna. Zaznaczając odpowiednie pole na formularzu zamówienia lub doręczając dokumenty biznesowe bądź też zaznaczając w kwestionariuszu chęć otrzymywania informacji o produktach pf electronic Sp. z o.o.za pośrednictwem poczty elektronicznej, klient wyraża zgodę na wykorzystywanie w tym celu jego danych osobowych.

Dane klienta mogą być przetwarzane przez podmiot przetwarzający dane, który wspomaga firmę w prowadzeniu korespondencji z klientami. Podmiot przetwarzający dane korzysta z danych osobowych klienta wyłącznie w celach, w jakich zostały one zgromadzone.

Dane klienta są przetwarzane w bazie danych klientów pf electronic Sp. z o.o.zgodnie z postanowieniami zamówienia, zobowiązaniami prawnymi i uzasadnionym interesem firmy. W związku z uzasadnionym interesem firma korzysta z danych na przykład w celu indywidualizacji korespondencji z klientem na postawie o złożone zamówienia.

Administratorem danych osobowych odpowiedzialnym za przetwarzanie danych osobowych jest pf electronic Sp. z o.o.Klient ma prawo do informacji o tym, jakie dotyczące go dane osobowe firma przechowuje. Jeżeli klient uważa, że dane te są niedokładne lub mylące, powinien niezwłocznie zawiadomić pf electronic Sp. z o.o.Dane kontaktowe firmy zamieszczono poniżej:

Nr tel.: +48 32 256 25 33
Adres pocztowy: ul. Konarskiego 18C, 44-100 Gliwice    
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli klient nie wyraża zgody na wykorzystywanie jego danych osobowych w celach marketingowych lub promocyjnych, powinien skontaktować się z działem obsługi klienta pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z postanowieniami Przepisów o ochronie danych osobowych. Szczegółowe objaśnienia dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych klientów zamieszczono w Polityce Prywatności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności.  Link do Polityki prywatności